Serial What We Do In The Shadows dostanie trzeci sezon

Sieć FX poinformowała, że komediowy serial What We Do In The Shadows, dostanie trzeci sezon. Na razie wciąż oglądamy drugi sezon, który zakończy się połowie czerwca.

W zeszłym roku stacja FX wprowadziła na antenę nowy serial zatytułowany What We Do In The Shadows (Co robimy w ukryciu). Produkcja bazuje na filmie pod tym samym tytułem z 2014 roku i opowiada o przygodach czwórki wampirów, żyjących we współczesnych czasach na Staten Island. Produkcję przygotowano w stylu dokumentu, a ich życie pokazywane jest z perspektywy ekipy filmowej nieustannie towarzyszącej bohaterom.

Jego głównym postaciami jest wielki wojownik Imperium Otomańskiego Nandor Bezlitosny, brytyjski wampir Laszlo, a także jego żona Nadia. Występuje tu również pomocnik Nandora o imieniu Guillermo oraz wampir energetyczny Colin Robinson. Ten ostatni wprawdzie żywi się ludźmi, ale nie ich krwią, tylko energią życiową.

What We Do In The Shadows

Serial jest wyjątkowo zabawny i szybko zdobył wierne grono fanów, którzy wysoko oceniają go na takich portalach jak IMDB. Obecnie możemy oglądać drugi sezon, który zapewnia równie dużą dawkę często absurdalnego humoru. Ale jego fanów zapewne ucieszy wieść o zamówieniu trzeciego sezonu.

Zamówienie trzeciego sezonu nie powinno być dużym zaskoczeniem. Cieszy się on bowiem ogromnym zainteresowaniem. Według stacji, średnia liczba widzów każdego odcinka, będąca sumą oglądalności telewizyjnej oraz z platform cyfrowych, wynosi aż 3,2 mln. Pierwsze sześć epizodów drugiego sezonu miało natomiast aż o 25 procent wyższą oglądalność od pierwszej serii. Można go oglądać m.in., na platformie Hulu.

Źródło

You may also like...