Popularne seriale usunięte z Netflixa znajdą nowy dom na platformie Disney+

Wiemy już na pewno, że superbohaterskie seriale usunięte z Netflixa, pojawią się na platformie Disney+. Chodzi o takie produkcje, jak Daredevil, Jessica Jones i inne.

Kilka dni temu świat obiegła wieść, że od 1 marca wszystkie popularne seriale Marvela zostaną usunięte z Netflixa. Chodzi o kilka produkcji bazujących na komiksach i opowiadających o przygodach superbohaterów. Wśród nich są m.in., Daredevil, Jessica Jones, Punisher oraz kilka innych.

Ich fanów ta informacja nie powinna jednak martwić, gdyż wcale nie oznacza to, iż przestaną być dostępne. Produkcje Marvela znalazły bowiem nowy dom, a będzie nim platforma Disney+. Od 16 marca pojawią się we wspomnianym serwisie streamingowym, choć na razie dostępne będą tylko w Kanadzie. Na ten moment nie wiadomo, czy dostępność produkcji ograniczy się wyłącznie do tego kraju, czy też pojawią się one również na innych rynkach.

Trudno też powiedzieć czy Disney+ zechce wskrzesić wspomniane produkcje. Na razie potwierdzono, że postacie Daredevila oraz Kingpina są częścią MCU, ponieważ pojawiły się w niektórych nowych filmach i serialach Marvela. Można je było zobaczyć m.in., w serialu Hawkeye oraz filmie Spider-Man: No Way Home.

Nie można więc wykluczyć, że Disney ma związane z nimi plany, ale na razie nie znamy żadnych konkretów. Musimy więc poczekać i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie.

Disney+

Źródło

You may also like...