Setka nowych Pokemonów w Pokemon GO

Pokemon GO mimo malejącej liczby grających, wciąż przynosi Niantic Labs spore dochody. Wkrótce gra może jednak znacznie zyskać na atrakcyjności, gdyż producent za kilka dni udostępni nową aktualizację.

Już w grudniu Pokemon GO otrzyma nową aktualizację, za pomocą której producenci mają nadzieję przyciągnąć do swej gry większą liczbę użytkowników. Zmiany, które wprowadzi, należą bowiem do tych najbardziej oczekiwanych.Nie jest tajemnicą, że liczba użytkowników Pokemon GO spada z miesiąca na miesiąc, ze względu na brak zapowiadanych wcześniej nowości. Wkrótce jednak się ich doczekamy, gdyż nadchodzi od dawna zapowiadana aktualizacja, która wprowadzi wiele zmian.

Aktualizacja wniesie do gry nie tylko 100 zupełnie nowych Pokemonów, w tym także Pokemony legendarne, ale przede wszystkim przyniesie oczekiwane opcje gry, takie jak możliwość handlu schwytanymi Pokemonami oraz walki pomiędzy graczami.Data premiery nowej aktualizacji nie została ujawniona, ale Niantic na pewno udostępni ją jeszcze przed świętami. A jeśli nie macie akurat w coś grać i chcielibyście kupić nowości w atrakcyjnych cenach, to zapraszam na tę stronę.

Źródło: Pokevs.com

You may also like...