Składany e-bike Rad Power RadExpand 5 idealny na zakupy i dojazdy do pracy

Na europejskim rynku pojawił się najnowszy składany elektryk Rad Power RadExpand 5. Rower waży 28 kg, rozpędza się do 32 km/h i na jednym ładowaniu przejedzie 72 km.

Rosnące ceny paliw sprawiły, że zostawiliśmy nasze samochody w garażach i na parkingach, przesiadając się na rowery. Zwykły rower niezbyt jednak nadaje się na dojazdy do pracy, jeśli odległość jest zbyt duża. Szczególnie podczas obecnie panujących upałów, gdyż na miejsce dojedziemy mokrzy od potu. Lepszym wyjściem jest elektryczny rower, taki jak Rad Power RadExpand 5.

To najnowszy jednoślad dostępny na rynku europejskim, która jest kompaktowy, a dodatkowo składany, co ułatwia jego transport oraz przechowywanie. Rower jest dość niski, więc będzie się nim jeździło niezwykle wygodnie, zaś nisko położony środek ciężkości gwarantuje stabilność. Oczywiście jeśli jesteśmy nieco wyżsi, to pojazd ma regulowaną wysokość siodełka i kierownicy, co pozwala łatwo dostosować go do różnego wzrostu.

Prostota i funkcjonalność w Rad Power RadExpand 5

Konstrukcja o masie 28 kg z ramą wykonaną z aluminium 6061, ma zamontowany w tylnej piaście silnik o mocy 250 W. Zapewni nam elektryczne wspomaganie jazdy do całkiem niezłej prędkości 32 km/h. Nawet jeśli do pracy mamy parę dobrych kilometrów, to dotrzemy tam bardzo szybko.

Wyjmowana bateria 672 Wh o masie 3 kg, pozwala natomiast na jednym ładowaniu przejechać 72 km. Powinna więc wystarczyć na około tydzień użytkowania pojazdu. Pojazd wyposażono także w siedem biegów oraz manetkę zmiany biegów MicroShift TS71-7. Hydrauliczne hamulce tarczowe zamontowane zarówno na przednich, jak i tylnych kołach, pomagają natomiast zatrzymać rower.

Rad Power RadExpand 5 można używać nie tylko na dojazdy do pracy. Ale też na zakupy do sklepu lub wożenia dziecka. Posiada bowiem tylny bagażnik wytrzymujący obciążenie do 25 kg, natomiast cały rower wytrzyma 125 obciążenie. Opcjonalnie można też dokupić przedni koszyk, jak również uchwyt na smartfona. Natomiast oświetlenie LED ułatwi jazdę po zmroku.

Produkt firmy Rad Power Bikes dostępny jest na wielu europejskich rynkach, m.in., we Francji, Włoszech i Holandii w cenie 1499 euro. Jednoślad można zamówić bezpośrednio na stronie producenta, lecz na razie w ofercie jest tylko kolor biały, gdyż czarny się wyprzedał.

Oczywiście jeśli poszukujecie roweru o innej konstrukcji, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli.

Rad Power RadExpand 5

Źródło

You may also like...