Smartfon dla fanów Myszki Mickey

W Japonii postacie Disney’a nadal są bardzo popularne. Dlatego też firma Softbank, wiodący operator telefonii komórkowej, wprowadzi na rynek specjalny smartfon. Produkt przeznaczony jest dla fanów popularnych kreskówek.

Model DM014SH to smartfon na Androidzie, wyposażony w Ice Cream Sandwich z możliwością aktualizacji do Jelly Bean. Aby podkreślić do jakich konsumentów skierowany jest ten sprzęt. Na jego tylnej obudowie producent umieścił rysunek całujących się Mickey i Minnie. Dodatkowo na ekranie wyświetlane są dynamiczne tapety, które po zbliżeniu do siebie dwóch egzemplarzy, odtwarzają scenkę całujących się myszek.

DM014SH nie jest bynajmniej zabawką dla dzieci, choć można by tak sądzić, widząc rysunki postaci. Od strony technicznej to kawał naprawdę porządnego sprzętu, który mógłby zawstydzić topowe smartfony dostępne na europejskim rynku. Słuchawka posiada 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli, dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz, 13 Mpix kamerę, 8 GB pamięci użytkowej rozszerzanej kartą SD, a także funkcję mobilnej telewizji.

Sprawdź najniższe ceny w polskich sklepach na smartfony

Niestety jego największą wadą jest to, że można go kupić tylko w Japonii.

smartfon

smartfon

smartfon

smartfon

Źródło: K-tai.impress.co.jp

You may also like...