Samsung Gear Fit 2 trafiło do sprzedaży

Samsung poinformował o globalnej premierze swej najnowszej opaski fitness Gear Fit 2. Produkt dostępny jest m.in. w Stanach Zjednoczonych, wybranych rynkach Europy oraz Australii.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zapoznać się z oficjalną specyfikacją techniczną Gear Fit 2, najnowszego modelu opaski fitness koncernu Samsung, a teraz produkt ten można już kupić na niektórych rynkach.Producent poinformował właśnie o premierze opaski w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii oraz wybranych rynkach europejskich, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz we Włoszech.

Gear Fit 2 to elegancja opaska będąca monitorem aktywności fizycznej, wyposażonym w moduł GPS oraz monitor tętna. Urządzenie współpracuje z systemem S Health, więc automatycznie wykrywa rodzaj aktywności, a następnie rozpoczyna jego śledzenie.

Wyposażono ją w 1,5″ zakrzywiony wyświetlacz w technologii Super AMOLED o rozdzielczości 216 x 432 piksele, firmowy procesor Exynos 3250 1 GHz o dwóch rdzeniach, 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci użytkowej. Opaska jest odporna na pył i wodę, jej bateria o pojemności 200 mAh starcza na 2-4 dni działania, a dodatkowo może pełnić funkcję odtwarzacza muzycznego.

Opaska jest kompatybilna ze smartfonami na Androidzie wyposażonymi w wersję systemu od 4.4 w górę i posiadającymi co najmniej 1,5 GB pamięci RAM. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym, niebieskim oraz różowym, a cena zależy od poszczególnych rynków. W Stanach Zjednoczonych opaska kosztuje 179,99 dolarów.

Źródło: Samsung.comYou may also like...