Soniczna szczoteczka do zębów Xiaomi wytrzyma 50 dni na jednym ładowaniu

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży najnowszą soniczną szczoteczkę do zębów MIJIA T301 Sonic Electric Toothbrush. Produkt jest wodoodporny, zaś jedno ładowanie baterii wystarcza na 50 dni działania.

Każdy kto choć raz wymył zęby elektryczną szczoteczką nie wróci już do tradycyjnej. Są bowiem nie tylko wygodniejsze w użyciu, ale też bardziej efektywnie czyszczą nasze zęby, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i płytkę nazębną.

Obecnie najchętniej kupowanymi modelami są szczoteczki soniczne, takie jak Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, którą w polskich sklepach dostaniemy w cenie od 140 zł. Czyszczą one zęby za pomocą wibracji o wysokiej częstotliwości, które bardzo skutecznie usuwają zabrudzenia szkliwa.

Taką szczoteczkę wprowadziła właśnie do sprzedaży firma Xiaomi, a jest to model MIJIA T301 Sonic Electric Toothbrush. Jest ona w stanie osiągnąć 31 tys. drgań na minutę, co rozwiązuje problem osłabienia siły wibracji podczas dociskania główki szczoteczki do zębów. Dzięki temu skuteczność czyszczenia jest zawsze taka sama. Włosie ścięto natomiast ukośnie pod kątem 10 stopni, co dodatkowo chroni dziąsła.

MIJIA T301

Największą zaletą nowej szczoteczki jest bez wątpienia bateria zapewniająca bardzo długi czas pracy. Producent deklaruje, że w trybie standard, można z niej korzystać przez 50 dni. Ponowne jej naładowanie do pełna, zajmuje natomiast około cztery godziny. Jeśli natomiast akumulator się wyczerpie, to dwie minuty ładowania wystarczą aby uzyskać energię do jednego szczotkowania.

MIJIA T301

Xiaomi MIJIA T301 jest oczywiście wodoszczelna, zaś na chińskim rynku kosztuje w przeliczeniu tylko 89 zł. Póki co nie wiemy czy produkt będzie można kupić także w europejskim sklepie marki.

Źródło

You may also like...