Spotify na Gear S3 już w grudniu

Kilka dni temu polską premierę miał najnowszy smartwatch Samsunga Gear S3. Firma właśnie potwierdziła, że jej zegarek już od grudnia umożliwi swym użytkownikom korzystanie z muzycznego serwisu Spotify.

Gdy w sierpniu bieżącego roku Samsung zaprezentował najnowszą generację smartwatcha z rodziny Gear S, zapewnił wówczas swych klientów, że urządzenie będzie obsługiwało najpopularniejszy serwis muzyczny jakim jest Spotify.Producent obiecał, że jego zegarek będzie mógł nie tylko streamować muzykę przez WiFi oraz 4G, ale też umożliwiać zapisanie playlisty do użytku offline. Gdy jednak Gear S3 pojawił się w sprzedaży, a kilka dni temu zawitał także na polski rynek, okazało się, klient Spotify nie jest na niego dostępny.

Nabywcy smartwatcha z pewnością mogli poczuć się rozczarowani możliwościami tego produktu, ale na szczęście nie oznacza to, że Samsung zapomniał o obietnicy danej swym klientom. Producent zapewnił na Facebooku, że Spotify dla Gear S3 pojawi się w połowie grudnia.Nie wiadomo na razie, czy aplikacja od razu pojawi się na wszystkich rynkach, czy też najpierw otrzymają ją mieszkańcy Korei Południowej, a dopiero potem użytkownicy z pozostałych krajów.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...