Sprzedaż Redmi K20 przekroczyła już milion sztuk

Zaledwie miesiąc potrzebował najnowszy smartfon Xiaomi Redmi K20, by sprzedać się w milionie egzemplarzy. Producent oficjalnie potwierdził ten wynik.

Redmi K20 oraz K20 Pro, to dwa najnowsze produkty marki Redmi należącej do chińskiego koncernu Xiaomi. Urządzenia zaprezentowane 28 maja, wzbudzają ogromne zainteresowanie i właśnie osiągnęły swój pierwszy kamień milowy jakim sprzedaż miliona egzemplarzy. Urządzenie potrzebowało na to zaledwie miesiąca, a to rewelacyjny wynik.

Duże zainteresowanie wynika zapewne z ciekawej specyfikacji oraz niezłej ceny tego modelu. Producent wyposażył go w 6,34″ ekran Super AMOLED Full HD+, a jego sercem jest Snapdragon 855 będący najmocniejszym procesorem w ofercie Qualcommu. Wspiera go dodatkowo 6/8 GB RAM i 64-256 GB pamięci użytkowej. Główny aparat jest potrójny i wyposażony w główny sensor 48 MP, natomiast przedni ma 20 MP i jest wysuwany. Patrząc przez pryzmat wyposażenia sprzętu, cena 324 euro za podstawowy wariant, to prawie damo.

Już podczas pierwszej firmowej sprzedaży, wystarczyło zaledwie dwie godziny, by klienci wykupili wszystkie 200 tys. sztuk. Kolejne błyskawiczne sprzedaże osiągały podobny wynik, co pozwoliło osiągnąć tak duży sukces. Rezultat byłby zapewne większy, ale firma ma ograniczone moce produkcyjne. Poza tym wariant Pro nie jest na razie dostępny nigdzie poza Chinami.

Z okazji taki wielkiego osiągnięcia, producent przygotował promocję dla wszystkich, którzy chcą kupić jej nowy sprzęt. Każdy nabywca Redmi K20 dostanie za darmo powerbank o pojemności 10000 mAh. Natomiast kto wybierze wariant Pro, za mniej niż 5 dolarów może zakupić 27 W ładowarkę.

Redmi K20

Źródło: Weibo.com

You may also like...