Sprzęt telewizyjny od Orange

Marka Oragne, która przejęła naszą Telekomunikację Polską, nie ogranicza się tylko do sprzedaży telefonów komórkowych. Firma wprowadza na europejski rynek nowy sprzęt telewizyjny o nazwie Movea.

Set-top-box, zapewniający konsumentom usługi telewizyjne, został wyposażony w bardzo ciekawy schemat obsługi funkcji urządzenia. Sprzęt porzuca standardowe menu ekranowe, na rzecz znacznie wygodniejszej gestykulacji. Dzięki systemowi SmartMotion, za pomocą gestów, czyli po prostu machnięciem pilotem w odpowiedni sposób, umożliwia nam m.in. regulację natężenia głosu, przeglądanie internetowych stron, a nawet granie.

Technologia jest na tyle inteligentna, że potrafi odróżnić przypadkowe gesty, od tych właściwych komend, dzięki temu użytkownik nie wpada we frustrację, gdy przypadkiem machnie dłonią trzymającą pilot, nagle włączając głośność na cały regulator.

Urządzenie oferuje nie tylko dostęp do telewizji, ale także internetu, portali społecznościowych, oraz systemu VOD. Jego premiera na francuskim rynku odbędzie się w przyszłym miesiącu, a na razie można go kupić w przedsprzedaży.

Źródło: Liveboxplay.orange.fr

You may also like...