Squid Game powraca z drugim sezonem; Netflix oficjalnie go potwierdza

Netflix potwierdził dziś na Twitterze drugi sezon niezwykle popularnego serialu Squid Game. Wiemy, że powróci w nim główny bohater o imieniu Gi-hun, a także tajemniczy Front Man.

Squid Game to jedna z najpopularniejszych, a równocześnie najbardziej dochodowych produkcji Netflixa, która przyniosła amerykańskiej platformie ponad miliard dolarów. Historia uczestników tajemniczej i śmiertelnie niebezpiecznej gry o duże pieniądze, została obejrzana przez miliony ludzi, stając się podwaliną pod gry wideo, a także prawdziwe zmagania.

Zyski jakie serial przyniósł Netflixowi sugerowały, że powstanie drugi jego sezon i właśnie uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji. Dziś na Twitterze platformy pojawiła się bowiem jego zapowiedź w postaci wiadomości od reżysera, producenta i scenarzysty.

Nie znamy na razie żadnych szczegółów fabuły nowego sezonu serialu. Potwierdzono jedynie, że powróci główny bohater Gi-hun, a także tajemniczy Front Man. Możemy też oczekiwać pojawienia się zupełnie nowych bohaterów. Wiadomość nie wyjaśnia też, czy produkcję już ukończono, a także kiedy będziemy mogli ją obejrzeć.

Z wcześniejszych wywiadów, jakie reżyser udzielał mediom wynika jednak, że produkcja może trafić do platformy w 2023 lub 2024 roku. Fani będą więc musieli trochę poczekać na kolejne przygody ulubionych bohaterów. Miejmy jednak nadzieję, że plotki dotyczące terminu premiery się nie sprawdzą i serial pojawi się znacznie szybciej.

Squid Game

Źródło

You may also like...