Starożytni wojownicy inspiracją nowych iPhone’ów 12 Caviara
Caviar nie mógł przepuścić premiery modelu iPhone 12 i przygotował własne wersje tych smartfonów. Ich wzornictwo inspirowane jest starożytnymi wojownikami.
Rosyjska firma Caviar znana jest od dawna z bardzo ciekawych modyfikacji nowoczesnych smartfonów. Na swym koncie ma wiele ciekawych projektów stworzonych dla bogatych klientów, wykonanych z kosztownych materiałów. Są to nie tylko szlachetne kamienie oraz kruszce, ale czasem tak egzotyczne dodatki jak księżycowe skały.
Unikalny iPhone 12 dla wojowników
Tym razem jubiler proponuje nam własną wersję najnowszego modelu iPhone 12, którą nazwał “Wojownik”. Bazuja na standardowym iPhonie 12 oraz Pro Max i wyglądają bardzo oryginalnie.
Do wyboru są cztery warianty o nazwie Rycerz, Samuraj, Wiking oraz Assasyn. A każdy z nich zdobi szewron przedstawiający miecz wbity w zbroję wrota, umieszczony na pleckach.
Rycerz wykonany został z tytanu, a jego obudowę zdobi geometryczny wzór nawiązujący do kolczugi. Wiking również powstał z tytanu, a zdobi go czerwony marmur i skóra wilka. Samurai to naturalnie także tytan, a także czerwony marmur oraz tekstura przypominająca włókno węglowe. Wszystkie trzy modele wyceniono na 5490 dolarów.
Tytan, złoto i włókno węglowe
Znacznie więcej zapłacimy za model Assasyn. Wykonano go z tytanu i włókna węglowego, z dodatkiem czarnego marmuru. Dodatkowo na czubku miecza umieszczono kroplę krwi, wykonaną z czerwonej emalii jubilerskiej. Ten model jest limitowany i powstał w liczbie 99 egzemplarzy.
Jeśli powyższe smatfony wydają się zbyt tanie i poszukujecie czegoś droższego, to możecie zakupić model Zulfigar. Nawiązuje do legendarnego miecza o tej samej nazwie i wykonano go z 18-karatowego złota oraz tytanu. Dodatkowo obudowę ozdobiono zielonym marmurem oraz wzorem damasceńskiej stali. Z miecza spływają natomiast dwie krople krwi wykonane z rubinów o łącznej wadze 0,8 karata. Ten model powstał w zaledwie 19 egzemplarzach i kosztuje 29690 dolarów.
Ostatnim modelem jest Imperator, nawiązujący stylem do cesarza Konstantyna. Ozdobiono go czarnym marmurem z białymi żyłkami, którego często używano w rzymskich pałacach, a także czerwoną skórą i satynowym złotem. Ostatnim elementem jest fragment starożytnego pilum, czyli rodzaju oszczepu używanego przez rzymską armię. Ten model powstał w siedmiu egzemplarzach.
Technogadżet w liczbach