Stranger Things dostanie czwarty sezon

Wiemy już na pewno, że popularny serial Stranger Things, dostanie czwarty sezon. Informację tę potwierdził oficjalnie jego producent i reżyser Shawn Levy. Oczywiście na jego premierę musimy jeszcze trochę poczekać.

Netflix ma w swej ofercie wiele ciekawych seriali, które sam produkuje, a jednym z najpopularniejszych jest Stranger Things. Historia grupki przyjaciół z małego amerykańskiego miasteczka zmagających się alternatywnym światem, mocno podbiła serca widzów. Serial doczekał się już dwóch sezonów, a w planach są kolejne.

W zeszłym roku Netflix potwierdził plany nakręcenia trzeciej serii. Szefostwo platformy nie chce się jednak ograniczać tylko do trzech sezonów i właśnie zapowiedziano powstanie czwartego. Informację tę potwierdził sam producent i reżyser tej produkcji Shawn Levy. Nie wyklucza też, że zostanie wyprodukowany także piąty sezon, choć to na razie jest dość luźny plan na odległą przyszłość. Nie wiadomo bowiem jak widzowie przyjmą trzecią serię i czy produkcja nie straci nic ze swej świeżości.

Fani muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo trzeci sezon trafi do oferty Netflixa dopiero w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu, zaś jego akcja będzie się rozgrywać latem. Trzeci sezon będzie liczyć osiem odcinków i ma zadebiutować w pierwszej połowie 2019 roku. Nie można więc wykluczyć, że czwarta seria będzie mieć premierę dopiero w 2020 roku.

Stranger Things

Źródło: Collider.com

You may also like...