Stream Viewer od teraz pozwala na śledzenie i monitorowanie ulubionych turniejów e-sportowych

Darmowa aplikacja Razer Comms od teraz umożliwia śledzenie przebiegu i rezultatów turniejów e-sportowych oraz ustawianie przypomnień dla wybranych rozgrywek.

Firma Razer – światowy lider w dziedzinie tworzenia zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, ogłosiła dzisiaj rozszerzenie funkcjonalności swojego komunikatora Razer Comms. Razer Comms: Stream Viewer został wzbogacony o narzędzia śledzące aktualności ze świata turniejów e-sportowych. Nowe funkcje zostały wdrożone dzięki współpracy z Abios (abiosgaming.com) i pozwolą graczom na bieżąco śledzić ulubione turnieje i sprawdzać kalendarz rozgrywek.

Nowa funkcja Razer Comms: Stream Viewer to:

– Uaktualniane na bieżąco centrum wyników głównych turniejów e-sportowych
– Kalendarz turniejowy ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych meczów
– Powiadomienia i przypomnienia o wybranych przez użytkownika wydarzeniach

W momencie premiery, Razer Comms: Stream Viewer wspiera poniższe gry:

– DOTA 2
– League of Legends
– StarCraft 2
– Heroes of Newerth
– Counter-Strike: Global Offensive
– Hearthstone
– World of Warcraft
– SMITE
– Heroes of the Storm
– Super Smash Bros.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Abios – portalem, który zawsze podaje najbardziej aktualne informacje ze świata e-sportu” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer – „Razer wspiera profesjonalne rozgrywki e-sportowe od samego początku, a wraz z aplikacją Razer Comms: Stream Viewer sprawiamy, że śledzenie rozgrywek jest wygodne, jak nigdy dotąd.”

Założona w 2013 przez grupę studentów i graczy strona Abios śledzi na bieżąco turnieje e-sportowe. Wcześniej najświeższe informacje na temat turniejów były tradycyjne śledzone w obrębie zamkniętej społeczności fanów.

Jako jedna z największych i najbardziej uznanych firm zajmujących się urządzeniami dla graczy na świecie, Razer ma swobodę decydowania z kim chce współpracować.” – mówi Anton Janér, założyciel i CTO Abios – „Jesteśmy tym bardziej dumni, że jedna z największych firm w branży wyraziła chęć współpracy z nami. Jest to dowód uznania dla naszej pracy i czasu poświęconego na prowadzenie platformy.”

Źródło: koolthings.com.pl

You may also like...