Styczniowa aktualizacja dla europejskiego Galaxy S6

Samsung udostępnił właśnie styczniową aktualizację oprogramowania dla kolejnego modelu smartfona. Otrzymał ją europejski wariant Galaxy S6.

Kilka dni temu Samsung udostępnił styczniową poprawkę bezpieczeństwa dla europejskiego modelu Galaxy S5, a nieco wcześniej dostał ją Galaxy S6 Edge Plus. Teraz otrzymał ją również Galaxy S6.Producent trochę się spóźnił, gdyż mówimy tu o styczniowej poprawce, która pojawiła się w lutym, ale dobrze że użytkownicy tego modelu wreszcie mogą już ją instalować. Aktualizacja nosi numer XXU5DQAG i dostarcza 67 poprawek błędów oraz usprawnień dla systemu Android, a także 28 poprawek dla oprogramowania samego smartfona.

Aktualizacja jak zwykle dostarczana jest etapami, więc jeśli nie jest jeszcze dostępna dla Waszego telefonu, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, gdyż na pewno ją otrzymacie, choć może to nieco potrwać.

Dodam, że oprócz wspomnianych modeli, styczniowa aktualizacja została też udostępniona dla Galaxy A5 oraz Galaxy A7 (2016). W tym wypadku jednak Samsung zaczął od Korei Południowej.

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...