Stylowy powerbank do naszego smartfona

Firma ttec wprowadza do polskich sklepów stylowy powerbank z serii AlumiSlim. Model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych oraz oferuje różne pojemności wbudowanych baterii.

Intensywne korzystanie ze smartfona lub tabletu szybko wyczerpie jego baterię. Potrzebny jest nam więc powerbank (sprawdź ceny), który pozwoli naładować sprzęt poza domem. Firma ttec wprowadziła właśnie do sprzedaży nowy model takiego urządzenia, dostępnego w kilku pojemnościach.

Ich kluczowymi zaletami jest funkcja pozwalająca na optymalne dopasowanie parametrów podawanego prądu do wymagań i możliwości ładowanego urządzenia. A także dostępność dwóch portów, za pośrednictwem których można ładować powerbank (Micro USB oraz Lightning).

ttec AlumiSlim występuje w dwóch wersjach – o pojemności 5 000 oraz 10 000 mAh. Pierwsza z nich dostarcza dość energii, by dwukrotnie naładować typowego smartfona, druga może to zrobić nawet czterokrotnie. Co istotne, sam powerbank można ładować korzystając zarówno z kabla/ładowarki MicroUSB, jak i z wykorzystywanego w urządzeniach firmy Apple kabla Lightning. Dostępność tego drugiego portu sprawia, że użytkownicy iPhone’ów i iPadów nie muszą nosić dodatkowej ładowarki/kabla do powerbanka. Oba warianty wyposażono również w pełnowymiarowy port USB.

Nowe produkty ttec już na pierwszy rzut oka zwracają uwagę eleganckim stonowanym wzornictwem. Wykonana z aluminium obudowa jest nie tylko lekka, ale również odporna na uszkodzenia. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych, m.in. czerwona, srebrna, szara, granatowa, czarna, więc każdy może wybrać wariant idealny dla siebie. Urządzenia są też wyjątkowo szczupłe i zgrabne, więc z łatwością zmieszczą się w plecaku, czy torebce. Na pierwszy rzut oka przypominają stylowy notes czy przenośne lusterko.

W urządzeniach z serii ttec AlumiSlim zastosowano cały zestaw technologii usprawniających proces ładowania oraz chroniących podłączone urządzenia. Jest to m.in. system Smart Charging (dobierający parametry pracy powerbanka do wymagań i specyfiki ładowanego sprzętu), system szybkiego ładowania Fast Charge (2.1A) oraz ochronę przed przegrzaniem i przepięciami.

Cenę wersji 5 000 mAh ustalono na 99 zł, zaś 10 000 mAh – na 159 zł.

powerbank

powerbank

Źródło: Tabasco

You may also like...