Na nowe słuchawki Microsoftu poczekamy nieco dłużej

Słuchawki Surface Earbuds opracowane przez Microsoft, nie pojawią się w sklepach w te święta. Producent poinformował o przełożeniu ich premiery na wiosnę 2020 roku.

Apple przy pomocy AirPods pokazało, że słuchawki bezprzewodowe mogą być równie popularne co ich kablowe wersje. Śladem amerykańskiego koncernu poszły więc inne firmy, oferujące podobny sprzet i tak np. Samsung proponuje nam Galaxy Bud. Również Microsoft chce mieć swój udział w tym segmencie rynku, dlatego parę tygodni temu zaprezentował słuchawki o nazwie Surface Earbuds.

Sprzęt miał pojawić się w sprzedaży w okolicach nadchodzących świąt, lecz producentowi nie uda się dotrzymać tego terminu. Jego przedstawiciel potwierdził, że firma zmuszona jest do przełożenia ich premiery na przyszłą wiosnę. Nie wyjaśnił przyczyny opóźnienia, ale możemy się domyślać, że chodzi o jakieś problemy techniczne.

Na tle innych słuchawek, produkt Microsoftu będzie wyróżniał się kilkoma unikalnymi funkcjami. Sprzęt jest bowiem w pełni zintegrowany z firmowym pakietem biurowym. Umożliwia więc np., sterowanie prezentacją w PowePoincie, poprzez wbudowany w nie panel dotykowy.

Surface Earbuds

Źródło

You may also like...