Suszarka do ubrań Xiaomi zaspokoi potrzeby dużej rodziny

Xiaomi wprowadza na rynek kolejny produkt z kategorii AGD. Jest to suszarka do ubrań MIJIA Clothes Dryer, która może pochwalić się ładownością wynoszącą aż 10 kg.

Małych mieszkaniach zlokalizowanych w blokach, nie mamy zbyt wielu możliwości suszenia ubrań. Suszarnie są bowiem rzadko dostępne, a w okresie wiosennym i zimowym, nie da się tego robić na balkonie. Wiele osób rozwiązuje ten problem zakupując pralko-suszarkę, lecz wadą tych urządzeń jest stosunkowo niska ładowność wsadu. Jeśli więc ktoś ma liczną rodzinę, musi rozkładać suszenie na kilka cykli, a to znacznie podnosi zużycie energii elektrycznej.

Xiaomi ma jednak rozwiązanie tego problemu w postaci najnowszej suszarki MIJIA Clothes Dryer. Produkt charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, oferując przy tym funkcjonalność na bardzo wysokim poziomie. Największą zaletą sprzętu jest jego olbrzymia ładowność, która wynosi aż 10 kg. Jednorazowo możemy więc wysuszyć garderobę całkiem sporej rodziny.

suszarka do ubrań

To jeszcze nie wszystko, gdyż jak przystało na sprzęt Xiaomi, suszarka do ubrań jest inteligentna. Samodzielnie dostosuje temperaturę do rodzaju materiału, jak również wagi wsadu. Eliminuje to ryzyko przesuszenia oraz zbiegnięcia się suszonej garderoby. Specjalne algorytmy oraz odpowiednia konstrukcja bębna pozwalają natomiast uniknąć zagnieceń.

Produkt posiada także 22 tryby suszenia przeznaczone do różnych rodzajów ubrań. A dzięki wbudowanemu WiFi, można je aktualizować dodając w przyszłości zupełnie nowe. Z kolei współpraca z firmową aplikacją Mijia umożliwia zdalne monitorowanie procesu suszenia.

suszarka do ubrań

Urządzenie ma także wbudowany spory zbiornik na wodę, więc można go używać również w miejscach, gdzie nie ma dostępu do bezpośredniego odpływu.

Xiaomi MIJIA Clothes Dryer można kupić w chińskich sklepach internetowych w przeliczeniu za 1770 zł.

Źródło

You may also like...