Swash zadba o nasze ubrania

Nie wszystkie ubrania nadają się do prania po jednym założeniu. Niektóre można by założyć ponownie, gdyby nie to, że przeszły zapachem ryby którą przygotowywaliśmy na obiad oraz są już nieco wygniecione. Nie trzeba ich jednak pakować do pralki, wystarczy Swash.

Swash to technologia opracowana wspólnie przez Procter & Gamble oraz Whirlpool, którą w skrócie można określić jako urządzenie służące do odświeżania ubrania. Sprzęt jest bardzo niewielkich rozmiarów i jak widać na poniższym filmie, w ciągu kilku minut potrafi nam odświeżyć bluzkę, przy pomocy pary usuwając brzydkie zapachy oraz prasując ją.

Urządzenie nie wymaga wody, a więc może stać w salonie. Działa na bazie specjalnych kapsułek, tak jak ekspresy do kawy, które wystarczy włożyć do maszyny i uruchomić ją. Producent zapewnia, że cały proces trwa tylko 10 minut i jest na tyle delikatny, że poradzi sobie z jedwabiem oraz kaszmirem.

Swash nie należy jednak do produktów tanich. Sam sprzęt kosztuje 499 dolarów, a dodatkowo trzeba wydać 7 dolarów na pakiet 12 kapsułek, co zważywszy na fakt, że jedna wystarcza tylko na jedną bluzkę, czyni tę zabawę dość drogą. Ale jeśli pieniądze nie stanowią problem, to dodam, że maszyna pojawi się na rynku już we wrześniu.

Źródło: Swash.com

You may also like...