T-Mobile DIGITS: dwa numery w telefonie

T-Mobile DIGITS to nowa usługa, którą wkrótce uruchomi znany operator. To nowy produkt skierowany do przedsiębiorców, oferujący im dwie linie w jednym telefonie.

Przedsiębiorcy często muszą używać telefonu prywatnego i służbowego, a to rodzi pewne problemy natury logistycznej. Wymaga bowiem albo noszenia ze sobą dwóch smartfonów, albo kupna sprzętu obsługującego dwie karty SIM.

Ten ostatni nie każdemu jednak pasuje, szczególnie że wiele flagowców nie posiada funkcji Dual SIM. Przedsiębiorców ucieszy więc nowa usługa, którą za kilka dni uruchomi sieć T-Mobile. Nazywa się DIGITS i wystartuje 31 maja.

Umożliwi klientowi posiadanie dwóch linii w jednym telefonie: jednej prywatnej i drugiej służbowej, bez płacenia dwóch abonamentów. Co więcej, dostęp do tych numerów będzie możliwy z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu. Innymi słowy, możemy rozmawiać i wysyłać wiadomości z telefonu, tabletu, komputera czy też smartwatcha.

T-Mobile DIGITS działa na dowolnym smartfonie z Androidem posiadającym system w wersji co najmniej 5.0 Lollipop, a także na iOS w wersji od iOS 9 w górę. Obsługuje też peceta lub Maca z przeglądarkami Chrome i Firefox.

Są oczywiście pewne ograniczenia i tak do jednego urządzenia można przypisać maksymalnie pięć numerów. Transfer danych dla tych numerów jest natomiast ograniczony do 512 kbps, może być uznane za sporą wadę. Ciężko będzie z tak wolnym internetem wykorzystać pełnię możliwości smartfona.

Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to oferta skierowana do zwykłych użytkowników, tylko przedsiębiorców, którzy nie korzystają ze Spotify, czy Netflixa.

T-Mobile DIGITS

Źródło: T-mobile.com

You may also like...