Egret Ey! 1 to hulajnoga elektryczna z mocnym silnikiem i pojemną baterią; możemy już kupić ją w Europi

Na europejskie rynki wkracza właśnie najnowsza hulajnoga elektryczna Egret Ey! 1. Ten nowoczesny gadżet dysponuje mocnym silnikiem oraz pojemną baterią, umożliwiającą pokonanie sporego dystansu.

Wprawdzie nowe ceny energii mogą nieco zniechęcić do korzystania z elektrycznych jednośladów, ale wciąż jest to bardziej ekonomiczny środek transportu niż samochód. Osoby, których nie przerażają wyższe rachunki za ich ładowanie, może zainteresować najnowsza hulajnoga elektryczna Egret Ey! 1, która debiutuje na Starym Kontynencie.

Egret Ey! zaskakuje mocą silnika

Egret Ey! 1 będący wspólnym dziełem firm Egret i Yadera, charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz przyzwoitymi parametrami. Wyposażono go bowiem w silnik o mocy znamionowej 500 W, z którego można wykrzesać maksymalnie 1,5 kW.

Motor generuje aż 40 Nm momentu obrotowego, co pozwala sprawnie przyspieszać oraz z łatwością pokonywać niewielkie wzniesienia. Oferuje również cztery poziomy wspomagania, pozwalające dopasować jego siłę do potrzeb oraz umiejętności użytkownika. W najniższym trybie pieszego, hulajnoga rozpędza się do zaledwie 6 km/h. Natomiast w trybach Drive, Sport i Extreme, zapewnia pełną moc, umożliwiającą rozpędzenie się do maksymalnie 20 km/h.

Przyszli użytkownicy hulajnogi nie powinni też narzekać na jej zasięg. W pełni naładowana bateria o pojemności 679Wh, powinna wystarczyć na przejechanie dystansu około 65 km. W zależności od pokonywanych odległości, wystarczy więc uzupełnić ją raz na kilka dni, a zajmuje to około 6-8 godzin.

Producent zadbał również o wygodę podróży, montując z przodu i z tyłu jednostronne wahacze z polimerową amortyzacją i skokiem 61 mm. Natomiast prześwit wynoszący 150 mm sprawia, że nawet bardziej wyboista droga nie obniży komfortu jazdy. Z kolei o bezpieczeństwo dba potrójny układ hamulcowy, składający się z mechanicznego hamulca bębnowego na przednim kole, hamulca tarczowego z tyłu oraz hamulca elektronicznego na tylnej osi. Dzięki temu hulajnoga zatrzymuje się bardzo szybko, zachowując przy tym pełną stabilność. Zaletą pojazdu są również 10 calowe bezdętkowe koła, wypełnione samouszczelniającym się żelem. Nie trzeba więc obawiać się przebicia, co na naszych niezbyt czystych chodnikach, wcale nie jest rzadkością.

Egret Ey! 1 dysponuje wyświetlaczem LED, który pokazuje aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, a także kontroluje przednie światło o jasności 425 lumenów. Dodatkowym plusem pojazdu ważącego około 30 kg, jest składana konstrukcja, co znacznie ułatwia jego transport.

Egret Ey! 1
Źródło: Egret

Elektryczna hulajnoga Egret Ey! 1, dostępna jest na europejskich rynkach w cenie 1299 euro (ok. 5585 zł). Zamówienia składać można bezpośrednio na stronie producenta.

Ten pojazd nie jest jednak zbyt tani, więc jeśli szukacie czegoś co mniej nadwyręży domowy budżet, warto zajrzeć na tę stronę. Znajdziecie tam szeroki wybór hulajnóg w różnych cenach. #reklama

You may also like...