Tanie obudowy od Sharkoona

Niemiecki Sharkoon znany jest nie tylko z akcesoriów dla graczy, lecz także komputerowego sprzętu, w tym również obudów i właśnie pokazał dwa budżetowe modele.

W asortymencie firmy znajdziemy dwa modele midi tower REX3 Value oraz REX3 Economy. Jak sugerują nazwy, mamy tu do czynienia ze stosunkowo tanim produktem, przeznaczonym dla niezbyt wymagającego użytkownika.Obudowa nie jest specjalnie duża, a jej rozmiar to 485 x 185 x 420 mm, zaś waga 6,5 kilograma. Producent wyposażył ją w trzy zatoki do urządzeń 5,25″ oraz cztery do dysków 3,5″ ukrytych pod przednim panelem.

Portów rozszerzeń również nie brakuje. W wersji REX3 Economy znajdziemy 6 portów USB 2.0, natomiast w wersji REX3 Value 4 porty USB 2.0 oraz 2 x USB 3.0. Jest też miejsce na siedem slotów PCI, oraz trzy dziury pod rurki chłodzenia wodnego. W obu modelach mieści się karta graficzna o długości 29 cm oraz wentylator na procesor o wysokości 16 cm. Dla lepszego wyglądu, REX3 Value została wyposażona w dwa podświetlane wentylatory 120 mm: jeden z przodu, drugi na tylnej ściance.

Model Economy dostępny jest w kolorze czarnym, zaś Value można wybrać w wariancie czarnym lub białym.

Źródło: Sharkoon.com

You may also like...