TCL prezentuje nową gamę telewizorów COLOR LINE

TCL, jedno z największych przedsiębiorstw elektroniki użytkowej w Chinach oraz światowy lider produkcji telewizorów, przedstawia swoją nową gamę COLOR LINE.

Kolorowy i kreatywny design gamy COLOR LINE, sprawia, że nowe telewizory TCL są idealnym elementem wystroju każdego wnętrza. Nowoczesne kolory stworzą przyjemną atmosferę w salonie oraz przełamią monotonię i konwencje. Modele z gamy COLOR LINE dostępne w wersji niebieskiej, limonkowej, różowej, pomarańczowej i morskiej, to nowy sposób na nadanie wnętrzu mieszkania charakteru i na wniesienie odrobiny koloru w codzienne życie.

Technologia w służbie barwy
Gama COLOR LINE firmy TCL wykorzystuje wszystkie dotychczasowe osiągnięcia technologiczne firmy, w celu przeniesienia widza wprost z salonu do centrum akcji filmu. Technologia TCL « Wide Color Enhancer » pozwala na wzbogacenie spektrum barw i wzmocnienie ich odcieni, dla wiernego i realistycznego oddania kolorów. Z kolei technologia 100Mhz Clear Motion Index oferuje perfekcyjną jakość i ostrość obrazów, które gwarantują idealną płynność ruchu na ekranie, dla jeszcze bardziej realnych doznań wizualnych.

Doświadczenie wysokiej jakości dźwięku
Dzięki technologii Dolby Digital Plus, użytkownik może cieszyć się doskonałym odbiorem dźwięku z dowolnego źródła (TNT HD, kabel lub DVD). Co więcej, technologia ta pozwala na optymalizację jakości i wydajności brzmienia, co zapewnia jeszcze bogatsze wrażenia dźwiękowe.

Łatwe udostępnianie treści
Wszystkie telewizory TCL z gamy COLOR LINE są wyposażone w port USB Multimedia Player. Umożliwia to odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki, umilając czas spędzany w gronie bliskich. Gama telewizorów TCL COLOR LINE jest dostępna w wymiarach 24 i 32 cale oraz w pięciu kolorach, w proponowanej cenie detalicznej 1 049 PLN za 24 cale i 1 299 PLN za 32 cale. Więcej informacji o gamie TCL COLOR LINE uzyskacie tutaj.

Źródło: open2europe.com

You may also like...