Tegoroczny iPhone w kapiącej złotem wersji

Goldgenie oferuje w przedsprzedaży luksusowe wersje tegorocznych modeli iPhone’a. Ich ceny rozpoczynają się od kwoty nieco ponad 1500 funtów.

Brytyjska firma Goldgenie, to jubiler specjalizujący się w upiększaniu nowoczesnych smartfonów, by spełniały wymagania najbogatszych tego świata. Jej produkty bardzo chętnie kupowane są przez celebrytów obraz biznesmenów uwielbiających złoto i szlachetne kamienie, których w produktach tej marki z pewnością nie brakuje. Producent ma w swej ofercie topowe modele, które po przejściu przez ręce jego rzemieślników, nabierają blasku i często kosztują tyle co mały samochód.

Choć nowe modele iPhone’ów zostaną zaprezentowane dopiero we wrześniu, to Goldgenie już oferuje je w ofercie przedsprzedażowej. Każdy kto ma wolne kilka tysięcy funtów może zdecydować się na zakup jednego z oferowanych produktów. Cena oczywiście wynika z zastosowania 24-karatowego złota, które pokrywa obudowy telefonów.

Za najtańszy model z 5,8″ ekranem trzeba zapłacić 1548,50 funtów. Natomiast 6,5″ wariant wyceniono na 1698,50 funtów. Dodam, że obecnie ceny obniżone są o połowę ze względu na ofertę przedsprzedażową. Gdy smartfony trafią do sprzedaży, wspomniane kwoty trzeba będzie podwoić.

Jeśli chcecie dokładniej zapoznać się z ofertą, znajdziecie ją bezpośrednio na stronie producenta.

Goldgenie

Źródło: Goldgenie.com

You may also like...