Telefon komórkowy rozmiaru karty kredytowej

Dziś na rynku królują smartfony, które potrafią niemal wszystko. Jeśli jednak ktoś chce tylko sprzęt do prowadzenia rozmów, wybór jest mniejszy. Pewną alternatywą może być jednak telefon komórkowy rozmiary karty kredytowej.

Na szczęście są jeszcze firmy dbające o prostotę i funkcjonalność. Takie firmy można spotkać w Australii oraz Chinach, a ich wspólnym dziełem jest Micro-Phone. To niewielki telefon komórkowy o rozmiarach karty kredytowej i grubości 5,5 mm oraz wadze poniżej 40 gramów.

Mimo, że sprzęt jest bardzo mały, to jest w pełni funkcjonalny i można go np. podarować dziecku, aby być z nim w stałym kontakcie, lub używać w sytuacjach awaryjnych. To ostatnie to niezły pomysł, tym bardziej, że urządzenie ma wbudowany lokalizator, więc powie nam gdzie w danej chwili znajduje się dziecko, zaś bateria zainstalowana w sprzęcie, mimo niewielkich jego rozmiarów, jest w stanie działać nawet 21 dni.

Teraz twórcy Mico-Phone, korzystając z platformy Indiegogo zbierają fundusze na rozpoczęcie produkcji. Potrzebują na ten cel 59 USD, a jeśli wesprzecie ich kwotą 39 USD, to zagwarantujecie sobie jeden z egzemplarzy tego telefonu, ponieważ tyle właśnie będzie kosztował.

telefon komórkowy rozmiary karty kredytowej

telefon komórkowy rozmiary karty kredytowej

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...