OnePlus TV wypełni dźwiękiem cały nasz salon. Telewizor ma aż osiem głośników

Kolejne informacje ujawniają szczegóły techniczne telewizora OnePlus TV. Nowy produkt chińskiej firmy będzie miał aż osiem głośników o łącznej mocy 50 W.

Producenci telewizorów nie przywiązują szczególnie dużej wagi do oferowanego przez nie dźwięku. Zazwyczaj montują w nich jedynie dwa głośniki o niezbyt dużej mocy, wychodząc z założenia że klient i tak podłączy je do zestawu audio lub soundbara. Jedynie modele z najwyższej półki mają w tej materii znacznie lepsze wyposażenie.

O jakość i moc dźwięku nie będą natomiast musieli martwić się przyszli nabywcy najnowszego telewizora OnePlus TV. W sieci pojawiają się bowiem kolejne szczegóły nadchodzącego sprzętu, które są bardzo interesujące. Najnowsze informacje skupiają się właśnie szczegółach technicznych głośników, jakie będzie miał nowy produkt. A jest na czym, gdyż telewizor zaoferuje aż osiem głośników o łącznej mocy 50 W. To dość niezwykłe wyposażenie w tej klasie cenowej. Porównywalny odbiornik Sony posiada bowiem tylko dwa głośniki o mocy 20 W.

Co więcej, będą to głośniki wspierające system Dolby Atmos, które zagwarantują nam również mocne i czyste basy. Telewizor będzie więc świetnie nadawał się do oglądania filmów akcji oraz grania na konsolach lub pececie.

OnePlus TV prezentuje się więc coraz bardziej atrakcyjnie. Kupując ten odbiornik nie będziemy więc musieli wydawać dodatkowych pieniędzy na listę dźwiękową. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że jego ekran to aż 55-cali, to otrzymujemy niezwykle ciekawą propozycję. Oczywiście wszystko zależy od ceny tego modelu, ale znając dotychczasową politykę firmy OnePlus, na pewno nie będzie zbyt wysoka.

OnePlus TV

Źródło

You may also like...