Ten pecet pociągnie Battlefielda 4

Na forach internetowych od pewnego czasu roi się od postów, których autorzy pytają, czy pójdzie im Battlefield 4. Aby nie zadawać ciągle tych samych pytań, wystarczy skorzystać z oferty firmy MAINGEAR, oferującej pecety, na których nowy FPS studia DICE będzie po prostu śmigał.

Firma zapowiedziała dwa zupełnie nowe zestawy Maingear Shift oraz F131, wyposażone w najnowsze karty graficzne AMD Radeon R9 290X. W przypadku pierwszego zestawu znajdziemy dwie sztuki takich kart połączone w trybie CrossFire wraz z możliwością dodania trzeciego egzemplarza. Zestaw F131 jest natomiast przeznaczony dla mniej wymagającego użytkownika, posiada bowiem tylko jedną kartę z opcjonalną możliwością włożenia kolejnej.

Komputery oczywiście dopasowano stylistycznie do nadchodzącej gry, a więc ich laserowo wycinane obudowy, ozdobione są grafiką promującą Battlefield 4 oraz subtelnymi dodatkami w charakterystycznym dla gry pomarańczowym kolorze. Na pomarańczowo świeci też logotyp firmy umieszczony na przedniej części obudowy. A jakby by tego było mało, na dyskach komputerów znajdziemy tapety z gry, jak również bonusowe kody.

Jak zapewne się już domyślacie, zestawy Maingear do tanich nie należą. Istotnie, by stać się właścicielem modelu Shift, należy wydać aż 3789 dolarów. Model F131 jest nieco tańszy, kosztuje bowiem 2199 USD. Więcej informacji na temat opisanych zestawów, znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Maingear.com

You may also like...

1 Response

  1. Październik 18, 2013

    […] 4Autor Marek – 18-10-2013Opublikowany w: Komputery Kilka dni temu prezentowałem peceta do Battlefield 4, który ma wystarczającą moc, aby zapewnić płynnie działanie shooterowi studia DICE. Jeżeli […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *