The Big Bang Theory do samodzielnego złożenia

Kultowy serial The Big Bang Theory doczekał się wielu gadżetów. Jednym z ciekawszych jest w pełni wyposażony pokój, w którym toczy się akcja serialu, a który można zbudować z klocków.

Aż trudno uwierzyć, że amerykański serial komediowy The Big Bang Theory, ma już 11 lat i powstało już 11 sezonów, które bawią miliony fanów. Jak każda popularna marka, przygody Sheldona i spółki, doczekały się wielu tematycznych gadżetów, począwszy od figurek, a skończywszy na koszulkach.

Jednym z ciekawszych jest zestaw klocków Lepin, przedstawiający w pełni wyposażony pokój, w którym toczy się akcja serialu. Pakiet składający się z 534 elementów, zawiera umeblowanie pomieszczenia łącznie z charakterystyczną kanapą oraz stołem, przy którym bohaterowie spożywają posiłki. Nie brakuje w nim także dodatkowych elementów, jak tablica, na której Sheldon wpisuje wzory, a także teleskop do oglądania gwiazd.

Naturalnie w zestawie otrzymujemy także figurki wszystkich siedmiu najważniejszych postaci, czyli Sheldona, Leonarda, Raja, Howarda, Penny, Bernadette oraz Amy. Niektóre dysponują także dodatkowymi akcesoriami i tak Raj trzyma w dłoni swego pieska, Sheldon Zieloną Latarnię, zaś Howard rakietę kosmiczną. Figurki rzecz jasna maja też stroje dopasowane do swych serialowych odpowiedników.

Produkt dostępny jest w cenie poniżej 35 dolarów i z bez wątpienia spodoba się fanom serialu.

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

Źródło: Aliexpress.com

You may also like...