Drugi sezon The Mandalorian z datą premiery

Disney potwierdził datę premiery drugiego sezonu popularnego serialu The Mandalorian. Produkcja powróci na ekrany naszych telewizorów już jesienią przyszłego roku.

Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych produkcji oferowanych przez streamingową platformę Disney+, jest serial The Mandalorian. Produkcja osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen błyskawicznie zdobyła mnóstwo fanów, którzy z uwagą śledzili przygody głównego bohatera. Disney szybko spieniężył też popularność serii, wprowadzając na rynek zabawki Baby Yoda, przedstawiające jedną z postaci.

Duża popularność serii sprawiła, że Disney podjął decyzję o jej kontynuowaniu. Showrunner serii potwierdził, że powstanie drugi jego sezon, który do oferty platformy wejdzie już jesienią przyszłego roku. Nie znamy wprawdzie dokładnej daty premiery, ale mamy jeszcze sporo czasu, by ją poznać. Liczba odcinków, które będzie liczył drugi sezon, na tę chwilę także pozostaje nieznana.

Warto dodać, że cała produkcja kosztowała amerykański koncern 120 mln dolarów, czyli około 15 mln za odcinek, a więc nie należała do tanich. Zapewne sporą część budżetu pochłonęły efekty specjalne, których w tej produkcji nie brakuje oraz scenografia.

Jeśli interesuje Was ten serial, to proponuję odwiedzić jego oficjalną stronę. Znajdziecie tam szczegółowe informacje na jego temat, a także trailery, zachęcające do obejrzenia.

The Mandalorian

Źródło

You may also like...