The Sims trafi na smartfony z Androidem i iOS

Electronic Arts poinformowało, że popularna gra The Sims, wreszcie pojawi się na smartfonach. Kultowa produkcja zostanie wydana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

The Sims to jedna z najbardziej znanych gier wideo. Tytuł w pecetowej wersji zadebiutował na rynku w 2000 roku i szybko zdobył ogromną popularność. Była ona tak duża, że wkrótce pojawiły się kolejne części, zaś gra zaczęła wychodzić także na inne platformy. Teraz popularna seria Electronic Arts, trafi również na smartfony. Gigant elektronicznej rozrywki zapowiedział właśnie wydanie jej na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Warto dodać, że nie będzie to pierwszy tytuł z serii The Sims, który dostępny będzie na smartfony. Już wcześniej wydano na nie The Sims Freeplay oraz The Sims Social. Były to jednak produkcje mocno uproszczone, które nie miały wiele wspólnego z pecetową wersją gry.

Nowy symulator wirtualnego życia będzie już tym co doskonale znamy. Gra pozwoli nam stworzyć własnego Sima i spersonalizować go według własnych preferencji. Będziemy mogli zbudować mu dom oraz nawiązywać kontakty towarzyskie z innymi Simami, prowadząc przy tym normalne życie z codziennymi obowiązkami.

Póki co nie wiadomo kiedy mobilna wersja popularnej serii ujrzy światło dzienne. Na stronie Electronic Arts nie ma na ten temat żadnej informacji. Nie wiadomo też ile ma kosztować i czy pojawią się w niej mikrotransakcje. Znając jednak tego wydawcę, jest niemal pewne, że tak właśnie będzie.

A poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun nowej produkcji. Jeśli natomiast chcecie kupić inne gry w promocyjnych cenach, to zapraszam na tę stronę.

The Sims

Źródło: Ea.com

You may also like...