Nowy TicWatch Pro z większą pamięcią oraz baterią

Firma Mobvoi zapowiada nowy smartwatch TicWatch Pro 2020. Nowy model ma więcej pamięci użytkowej oraz bardziej pojemną baterię, wydłużającą czas jego pracy.

Na rynku smartwatchy obecnych jest wiele firm, a jedną z nich jest Mobvoi, wspierana przez koncern Google. Przedsiębiorstwo znane z urządzeń noszonych oferowanych pod szyldem TicWatch, wprowadziło właśnie na rynek kolejny smartwatch o nazwie TicWatch Pro 2020.

Sprzęt jest odświeżoną wersją zegarka TicWatch Pro, wyposażoną w kilka dodatkowych ulepszeń. Przede wszystkim producent zadbał o zwiększenie jego wytrzymałości, wyposażając w kopertę spełniającą wymogi wojskowego standardu 810G. Użytkownik nie będzie więc musiał przejmować się wstrząsami czy też upadkami, gdyż sprzęt powinien to wszystko wytrzymać. Może też z nim pływać, ponieważ zegarek przez 30 minut wytrzyma zanurzenie na głębokości do 1,5 metra.

Zmiany nie ograniczają się jednak tylko do wytrzymałości. Nowy model dostał też więcej pamięci. Producent zainstalował 1 GB RAM, a także 4 GB pamięci użytkowej, którą zarządza system Wear OS. Oprócz procesora Qualcomm Snapdragon Wear 2100, zegarek posiada również GPS, Bluetooth i WiFi. Natomiast układ NFC pozwoli nam używać go jako portfela i płacić za zakupy w sklepach.

Autem nowego modelu jest również bateria, wystarczająca na długi czas działania. Dzięki technologii dual-display, w zależności intensywności użytkowania, zegarek działa od 2 do maksymalnie 30 dni na jednym ładowaniu. Oczywiście minimalny czas oznacza pełne wykorzystanie jego możliwości, łącznie z włączonym GPS’em. Sprzęt ma bowiem dwa wyświetlacze. Pierwszy z nich to 1,39″ ekran AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli. Drugi to niewielki wyświetlacz LCD, prezentujący aktualną godzinę.

TicWatch Pro 2020 jest już dostępny na brytyjskim rynku za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Jego cena wynosi 223 funty.

TicWatch Pro 2020

Źródło

You may also like...