Timex Ironman R300 GPS – tani smartwatch dla aktywnych

Timex pokazał swój najnowszy smartwatch Ironman R300 GPS. Największym atutem sprzętu jest niewątpliwie bateria, zapewniająca do 25 dni pracy na jednym ładowaniu.

Rynek smartwatchy jest na tyle duży, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jeśli interesuje Cię aktywność na świeżym powietrzu i chciałbyś śledzić trasę po jakiej biegasz, to właściwym wyborem może być Times Ironman R300 GPS.
T
o najnowszy zegarek stworzony dla osób uwielbiających uprawianie różnego rodzaju sportów. Produkt posiada więc solidną obudowę wykonaną z żywicy i pokrytą warstwą gumy, chroniącą nie tylko przez wodą, ale też wstrząsami. Taka konstrukcja zapewnia wodoszczelność do głębokości 30 metrów, umożliwiając nie tylko pływanie, ale też bieganie w deszczu.

Ironman R300 GPS

Na niewielkim wyświetlaczy prezentowane są wszystkie najważniejsze informacje, takie jak liczba kroków, pokonany dystans, czy też ilość spalonych kalorii. Zegarek potrafi też mierzyć puls, analizować sen, a dodatkowo ma wbudowanego trenera pomagającego w osiągnięciu jeszcze lepszych wyników. Po synchronizacji ze smartfonem może również prezentować wiadomości tekstowe, powiadomienia oraz połączenia.

Ironman R300 GPS

Niewątpliwym plusem sprzętu jest jego bateria, która na jednym ładowaniu wystarczy na 25 dni pracy. Jeśli natomiast włączymy GPS, czas ten ulegnie skróceniu do 20 godzin.

Times Ironman R300 GPS jest dostępny w kolorze czarnym, szarym oraz srebrnym, a jego cena wynosi jedyne 120 dolarów.

Źródło

You may also like...