TP-Link Neffos – tanie smartfony dla dzieci

Firma TP-Link wprowadza na polski rynek dwa niskobudżetowe smartfony dla dzieci. Modele Neffos C5 i Neffos Y5L cechuje niska cena i niezłe wyposażenie.

Rynek budżetowych smartfonów dla mało wymagających użytkowników, rozwija się w szybkim tempie. Praktycznie co chwila pojawiają się nowe modele, które wprawdzie nie mają wyśrubowanej specyfikacji, ale też nie są szczególnie drogie.

Zaliczymy do nich Neffos Y5L oraz Neffos C5, dwa nowe smartfony firmy TP-Link, którą znamy przede wszystkim z internetowych routerów. Oba. wyposażono w czterordzeniowe procesory, 2 GB pamięci RAM i do 16 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD. Zaletą obu urządzeń jest także obsługa dwóch kart SIM.

Model Neffos C5 dysponuje także modemem LTE umożliwiającym pełne wykorzystanie internetu. Smartfon posiada 5 calowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1280 x 720-pikseli. Znajdziemy w nim także 8 Mpix tylny aparat, zaś przedni wyposażono w matrycę 5 Mpix.

smartfony dla dzieci

Model Y5L wyposażono w 4,5″ wyświetlacz. Jego tylny aparat o rozdzielczości 5MP wspierany przez lampę błyskową, oraz przedni 2MP aparat do selfie i tryb HDR poprawiający jakość zdjęć.

smartfony dla dzieci

TP-Link Neffos C5 kosztuje 449 zł brutto, natomiast za TP-Link Neffos Y5L zapłacimy 249 zł brutto. Każdy smartfon TP-Link Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Źródło: Manejo.pl

You may also like...