Transcend DrivePro 620 – podwójny wideorejestrator na długie podróże

Transcend DrivePro 620 to najnowszy wideorejestrator, który przyda się osobom często podróżującym samochodem. Jego atutem są dwie kamery filmujące to, co dzieje się z przodu oraz z tyłu pojazdu.

Oglądając filmy na takich kanałach jak Stop Cham, można odnieść wrażenie, że polskie drogi to bardzo niebezpieczne miejsce. Wymuszanie pierwszeństwa, agresja drogowa oraz inne groźne sytuacje są na porządku dziennym. Dlatego warto posiadać wideorejestrator, który w przypadku takich sytuacji zapewni dowód dla policji oraz sądu.

Transcend DrivePro 620 podnosi bezpieczeństwo jazdy

Na rynku dostępnych jest wiele modeli takiego sprzętu, jednak duża ich część nagrywa tylko to co dzieje się przed maską pojazdu. Tymczasem zagrożenie może nadejść również z tyłu, więc potrzebujemy sprzętu z dwoma kamerami. Oferuje nam to model Transcend DrivePro 620, który właśnie wkroczył na polski rynek.

Produkt posiada przednią kamerę Drive Pro 250 i tylną DrivePro 10, które równocześnie nagrywają obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 Full HD przy 60 kl./s. Sprzęt dysponuje również szerokokątnym obiektywem 140 stopni, dzięki czemu rejestruje to co dzieje się na kilku pasach ruchu. Natomiast matryca Sony Starvis jest gwarancją wyraźnego obrazu nawet w nocy oraz przy słabym świetle. Dzięki temu łatwiej jest dostrzec tablice rejestracyjne.

Wideorejestrator posiada szereg dodatkowych funkcji, takich jak czujnik G-Sensor, który wykrywa kolizję i uruchamia nagrywanie. Ta funkcja zabezpieczy nagranie przed jego nadpisaniem. Mamy też funkcję parkingową, która może automatycznie rozpocząć nagrywanie w przypadku wykrycia ruchu lub rejestrować obraz przez cały czas w trybie poklatkowym.

Rejestrator jazdy posiada też GPS, który zapisuje datę, godzinę i współrzędne na obu nagraniach. Umożliwia ponadto zrobienie zdjęcia obiema kamerami podczas nagrywania filmu, jak i po wyjęciu z auta. Na wyposażeniu znajdują się również systemy ostrzegające przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, najechaniem na pojazd z przodu czy przekroczeniem prędkości.

Dwie kamery Full HD i czujnik G-Sensor

Transcend DrivePro 620 ma wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu rejestrator możemy sparować ze smartfonem. Zainstalowana na nim aplikacja Drive Pro zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym. Pozwala nam również pobrać zapisane filmy i zmienić ustawienia sprzętu. Producent dołącza również oprogramowanie DrivePro Toolbox przeznaczone do edycji nagrań.

Rejestrator możemy już w Polsce w cenie ok. 800 zł. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta, a jego dystrybutorem w Polsce jest ALSO Polska.

Transcend DrivePro 620

Źródło

You may also like...