Tt eSPORTS z kolejnym gryzoniem dla profesjonalistów

Firma Tt eSPORTS nie jest może tak bardzo znana wśród zwykłych graczy, ponieważ w przeciwieństwie do SteelSeries lub Razera, specjalizuje się w projektowaniu akcesoriów skierowanych głównie do profesjonalnych graczy.

Czasem jednak wprowadza na rynek urządzenia przeznaczone dla zwykłych użytkowników, a jednym z najnowszych jest unowocześniona wersja myszki Saphira. Akcesorium dostępne w kilku kolorach, zostało wykończone zarówno na wysoki połysk jak i w wariancie matowym, a warto dodać, że duży udział w jego projektowaniu miał profesjonalny zawodnik sceny StarCrafta 2, Aleksey “White-Ra” Krupnyk, który dostarczył wielu cennych wskazówek, pozwalających stworzyć produkt wysokiej klasy.

Saphira posiada sensor optyczny o rozdzielczości 3500 DPI, a także system regulacji wagi poprzez zestaw ciężarków. Dzięki wbudowanej pamięci, może przechowywać łącznie pięć zaprogramowanych profili, co przy pięciu przyciskach daje łącznie 25 różnych makr.

Myszka ma też podświetlaną rolkę oraz logotyp smoka znajdujący się w dolnej części obudowy, zaś według producenta idealnym środowiskiem pracy są dla niej gry z gatunku FPS oraz RTS.

Jeżeli ktoś chciałby sobie taką myszkę zakupić, to informuję, że Saphira kosztuje 60 dolarów.

Źródło: Ttesports.com

You may also like...