Ultimate Ears Hyperboom rozrusza każdą imprezę

Ultimate Ears Hyperboom to kolejny sprzęt, który pozwoli nam łatwo zorganizować imprezę. Bezprzewodowy głośnik generuje dźwięk o natężeniu 100 dB i posiada bardzo wydajną baterię.

Kiedyś do zorganizowania domowej imprezy potrzebowaliśmy odtwarzacza CD, wzmacniacza oraz dużych kolumn głośnikowych. Dziś organizacja domówek jest znacznie wygodniejsza, dzięki szerokiej gamie głośników przenośnych o dużej mocy i wygodnej obsłudze.

Ultimate Ears Hyperboom to kolejny tego typu sprzęt, który może zainteresować imprezowiczów uwielbiających szaleć na parkiecie. Sprzęt zamknięto w minimalistycznej obudowie odpornej na zachlapanie cieczą (norma IPX4). Dzięki temu właściciel nie musi się przejmować, gdy ktoś rozleje na sprzęt drinka. Natomiast zamocowany do obudowy gumowy uchwyt, pozwala wygodnie przenosić cały głośnik.

Duża moc i długi czas działania

We wnętrzu obudowy znajdziemy parę 4,5″ wooferów, z których jeden skierowano do dołu, drugi zaś w górę. Są też dwa 1-calowe kopułkowe tweetery, wspierane przez dwa pasywne radiatory. Całość według producenta jest w stanie wygenerować dźwięk o natężeniu aż 100 dB.

Co ciekawe, brzmienie automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia. Głośnik posiada bowiem niewielki mikrofon, wykorzystywany w funkcji Adaptive EQ. Mikrofon zbiera odbicia dźwięku od ścian i ustawia brzmienie tak, aby zawsze miało ono jak najlepszą jakość. Oczywiście można też ustawić je ręcznie, a służy do tego 5-zakresowy equalizer. Niestety mikrofon pełni tylko jedną funkcję, więc głośnika nie da wykorzystamy jako zestawu głośnomówiącego.

Producent Ultimate Ears Hyperboom ewidentnie przyłożył się do funkcjonalności sprzętu, wyposażając go w aż cztery różne wejścia. Oprócz obsługującego dwa urządzenia Bluetooth, mamy też 3,5 mm gniazdo AUX-IN, umożliwiające podłączenie starszego źródła dźwięku. Jest równie optyczne wejście, idealne do podpięcia konsoli do gier. Do przełączania się pomiędzy nimi służy specjalny przycisk umieszczony na obudowie.

Producent zainstalował w głośniku również port USB-A, który pozwala wykorzystać wbudowany akumulator jako powerbank do ładowania innych urządzeń. Bateria jest bowiem bardzo pojemna i wystarczy na 24 godziny grania z głośnością ustawioną na 50 procent. Pełne jej naładowanie zajmuje około 2,6 godziny.

Ultimate Ears Hyperboom w sprzedaży pojawi się już 2 marca i będzie kosztował 400 dolarów.

Ultimate Ears Hyperboom

Źródło

You may also like...