UMIDIGI Crystal: bezramkowiec z nowoczesnym wzornictwem

CK MEDIATOR wprowadza na polski rynek dwa nowe bezramkowce z serii UMIDIGI Crystal. Smartfony wyróżniają się dużym wyświetlaczem przy małych rozmiarach obudowy. A oferowane są w dwóch wersjach różniących się specyfikacją.

Kluczowym dla obu modeli elementem jest wyświetlacz o przekątnej 5,5-cali, który zajmuje 88% frontu urządzenia. W celu zwiększenia powierzchni ekranu w stosunku do obudowy, zastosowano technologię Box Audio Cavity. Umożliwia zintegrowanie głośnika, słuchawki i anteny, jako cienkiej linii na górze smartfona. Tam też znalazło się miejsce na czujnik zbliżeniowy.

Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP została przesunięta w prawy dolny róg UMIDIGI Crystal. Dzięki takim zabiegom osiągnięto współczynnik proporcji 16:9. Ekran o rozdzielczości 1920×1080 pikseli został zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass 4.

Na tylnym panelu urządzenia znalazł się czytnik linii papilarnych oraz główny aparat, wyposażony w dwie matryce od firmy Samsung o rozdzielczości 13 oraz 5 MP. Bateria urządzenia ma pojemność 3000 mAh zapewniającą 10 dni pracy w trybie czuwania. Oba modele zostały wyposażone w mechanizm Dual SIM i są kompatybilne z siecią 4G. Oba modele pracują pod kontrolą czystego Androida w wersji 7.0.

UMIDIGI Crystal jest dostępny w Polsce w dwóch wersjach, różniących się między sobą procesorem, ilością pamięci RAM oraz pamięci wbudowanej. Model z 16 GB pamięci wbudowanej, został wyposażony w 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor MediaTek 6737T. Z kolei bardziej zaawansowany model posiada 64 GB pamięci wbudowanej, 4 GB pamięci RAM i ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T, taktowany zegarem o częstotliwości 1,5 GHz. W obu przypadkach pamięć telefonu można rozbudować do 256 GB, dzięki dodatkowej karcie Micro-SD.

UMIDIGI Crystal (4/64 GB) dostępny jest w cenie 699 PLN. Model 2/16 GB można kupić za 499 PLN. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także ten model jest objęty 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie kraju.

UMIDIGI Crystal

UMIDIGI Crystal

UMIDIGI Crystal

UMIDIGI Crystal

UMIDIGI Crystal

Źródło: Wec24.pl

You may also like...