W USA można zamawiać model Nokia 2

HMD Global wprowadza do sprzedaży kolejny model smartfona. Tym razem jest to budżetowa Nokia 2, która oferowana jest w USA za 99 dolarów.

W ciągu minionego roku fińska firma HMD Global wprowadziła do sprzedaży kilka ciekawych modeli smartfonów, oferowanych w przystępnych cenach. Przedsiębiorstwo chce jednak mieć znacznie szerszą ofertę, dlatego wprowadza do sprzedaży kolejny niskobudżetowy telefon.

Dotychczas najtańszym produktem tego przedsiębiorstwa była Nokia 3, którą mogli kupić mało wymagający klienci. HMD pokazało jednak nowy model stojący o oczko niżej. Jest nim Nokia 2, którą w przedsprzedaży można już zamawiać na rynku amerykańskim w cenie 99 dolarów.

Nowy telefon jest sprzętem typowo niskobudżetowym. Posiada Snapdragona 212, 1 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4000 mAh, która przy tak słabej konfiguracji powinna wystarczyć na długi czas działania. Rozmiar ekranu nie został jeszcze podany, ale mówi się, że będzie mieć poniżej 5 cali. Data premiery nie została jeszcze podana, ale telefon powinien trafić do sprzedaży jeszcze pod koniec tego roku.

Nokia 2

Źródło: Neowin.net

You may also like...