“Avengers: Koniec gry” jeszcze w tym roku trafi do Disney+

Startująca niebawem platforma Disney+, wejdzie na rynek z dużym hukiem. W grudniu serwis zaoferuje swym użytkownikom film “Avengers: Koniec gry”.

Rynek serwisów VOD jest praktycznie opanowany przez Netflixa, Amazon Video oraz Hulu. Każda nowa platforma próbująca zaistnieć, ma więc bardzo trudne zadanie i musi zaoferować klientom wyjątkowo atrakcyjne treści, aby ich przyciągnąć.

Tego problemu nie będzie miał nowy serwis Disney+, którego oficjalna prezentacja odbyła się kilka tygodni temu. Wiemy już na pewno, że usługa zaoferuje nam całą bibliotekę filmów Disney’a, Marvela, Star Wars oraz National Geographic. A to oczywiście nie wszystkie planowane atrakcje.

Disney chce aby start nowej usługi przyciągnął jak najwięcej klientów, dlatego przygotował dla nich wyjątkową niespodziankę. Już 11 grudnia jej subskrybenci będą mogli obejrzeć największy tegoroczny hit jakim jest film “Avengers: Koniec gry”. To najszybciej zarabiająca produkcja w historii, która po zaledwie kilkunastu dniach wyświetlania ma już na koncie 2 mld dolarów.

Platforma wystartuje oficjalnie wystartuje 12 listopada. Natomiast jej abonament ustalono na jedyne 6,99 dolarów miesięcznie, co jest bardzo konkurencyjną ceną w porównaniu do rywali. Niestety w tym roku nowa usługa będzie dostępna tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, a do pozostałych krajów trafi dużo później. Oczywiście jeśli ktoś nie będzie chciał czekać tak długo i wolałby obejrzeć film wcześniej, to w sierpniu trafi on na Blu-ray oraz DVD.

Avengers

Źródło: Theverge.com

You may also like...