Venom zawitał do Fortnite razem z Eddie Brockiem

Epic Games w ramach promocji filmu Venom 2: Let There Be Carnage, wprowadził do Fortnite postać głównego bohatera. Venom dołączył do gry w specjalnym zestawie.

Jeszcze w tym miesiącu w niektórych krajach odbędzie się premiera najnowszego filmu Venom: Let There Be Carnage. Z tej okazji Epic Games postanowiło zrobić prezent fanom tego popularnego bohatera i zaprosiło go do gry Fortnite. Venom pojawił się w grze w ramach specjalnego pakietu.

Fortnite

Nie jest on jednak sam, gdyż dołączył do niego również aktor wcielający się w filmowej serii w postać Eddie Brocka. Musimy jednak pamiętać, że skórka Eddie Brock Outfit (tak się oficjalnie nazywa), dostępna jest tylko za pośrednictwem wbudowanego w grę sklepu.

Fortnite

Skórka umożliwia przełączanie się pomiędzy Eddie Brockiem i Venomem za pomocą specjalnej emotki. Gracze mogą też rozpoczynać mecz od razu jak Venom, wybierając jego styl zanim rozpocznie się bitwa. Warto jednak nadmienić, że skórka Venoma jest już dostępna w grze od dawna, lecz ta jest nieco inna, gdyż bazuje konkretnie na filmach wyprodukowanych przez Sony.

Gdy zakupimy skórkę, otrzymujemy także dopasowany tematycznie kilof. A jeśli posiadacie już wcześniejszą skórkę Venoma, to przy zakupie nowej otrzymacie zniżkę. Możecie więc zaoszczędzić parę złotych, choć posiadanie dwóch podobnych skórek może nie mieć sensu.

Źródło

You may also like...