Virgin Mobile rozdaje prezenty

Australijski oddział sieci Virgin Mobile wpadł na bardzo ciekawy pomysł wykorzystania pakietów danych, których nie udało się zużyć w danym miesiącu. Można je bowiem wykorzystać do licytacji bardzo atrakcyjnych przedmiotów.

Nie wiedzieć czemu operatorzy nie chcą przenosić na kolejne miesiące pakietów danych, które w danym miesiącu nie zostały wykorzystane i abonent musi pogodzić się z ich stratą. Jest to bardzo niesprawiedliwe, bo w końcu klient za nie zapłacił, a to nie jego wina, że nie był w stanie wszystkiego wykorzystać.Australijski oddział sieci Virgin Mobile wpadł jednak na bardzo ciekawy pomysł, jak można wykorzystać takie pakiety danych i zamiast je tracić, proponuje ich wymianę na nagrody. Każdy abonent niewykorzystane pakiety danych może użyć do licytacji atrakcyjnych nagród rzeczowych. Każdego dnia pojawiają się inne przedmioty, a są to m.in. smartfony Samsung Galaxy S7, drony DJ Phantom 3, roczny zapas żelków lub czekoladowych precli, rowery, hoverboardy, a nawet wypoczynek na prywatnej wyspie Fiji o wartości 40 tysięcy dolarów.

By wziąć udział w aukcji, która potrwa do 15 maja, wystarczy tylko zrobić zdjęcie paragonu pokazującego ile jeszcze zostało megabajtów danych.

Szkoda, że inni operatorzy nie organizują podobnych akcji, gdyż dzięki temu abonenci mogliby odzyskać pieniądze, które normalnie tracą.

Źródło: Facebook.comYou may also like...