Vivo NEX S trafi do Europy. Cena jednak niemile nas zaskoczy

Niebawem na europejskim rynku pojawi się oryginalny smartfon Vivo NEX S. Z powodu wysokiej ceny niewielu może jednak zdecydować się na jego zakup.

Chińscy producenci wprowadzają do swych smartfonów wiele ciekawych innowacji, które bardzo podobają się klientom. Jednym z pionierów nietypowych rozwiązań jest firma Vivo, która latem tego roku wprowadziła na chiński rynek model Vivo NEX S. To flagowy smartfon charakteryzujący się zmotoryzowaną kamerą do selfie. Wyposażona w 8 MP sensor przednia kamera, wysuwa się z obudowy gdy jest akurat potrzebna. Dzięki takiej konstrukcji, wyświetlacz może rozciągać się na całą powierzchnię przedniego panelu.

Vivo NEX S początkowo dostępny był tylko w Chinach, lecz z biegiem czasu pojawiał się także na innych rynkach. Obecnie można go dostać m.in., w Indiach, Malezji oraz Rosji. Pojawiły się jednak wieści, że niebawem zadebiutuje również w Europie. Jeżeli jednak chcielibyście go kupić, to cena może Was niemile zaskoczyć.

W Chinach model ten kosztuje w przeliczeniu 570 euro. Tymczasem z przecieków wynika, że na Starym Kontynencie będzie sprzedawany w absurdalnej cenie 849 euro. Nie wiadomo skąd wzięła się taka kwota, gdyż nawet doliczając cła i podatki nie powinna być aż tak wysoka.

Przypomnę, że Vivo NEX S oferuje nam 6,59″ wyświetlacz Super AMOLED FullView o rozdzielczości 2316 x 1080 pikseli. Pod maską pracuje Snapdragon 845 z 8 GB RAM, zaś na pliki użytkownika przeznaczono 128 GB pamięć flash. Tylna kamera jest podwójna i posiada 12 + 5 MP sensory, natomiast bateria ma pojemność 4000 mAh. Smartfon działa na Androidzie Oreo.

Vivo NEX S

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...