Vivo TWS Neo: stylowe słuchawki bezprzewodowe

1 czerwca do sprzedaży trafią słuchawki bezprzewodowe Vivo TWS Neo. Sprzęt ma elegancką stylistykę oraz niezłą jakością oferowanego dźwięku.

Odkąd Apple wprowadziło na rynek słuchawki AirPods, coraz więcej firm pragnie mieć w ofercie tego typu sprzęt. Amerykański koncern pokazał bowiem jak bardzo klientom brakowało nowoczesnych i lekkich słuchawek bezprzewodowych z wysoką jakością dźwięku.

Kolejną firmą, która zaoferuje nam tego rodzaju słuchawki jest producent smartfonów Vivo. Chińskie przedsiębiorstwo już 1 czerwca wprowadzi do sprzedaży swój najnowszy model Vivo TWS Neo. Na poniższym zdjęciu widzimy, że sprzęt prezentuje się bardzo elegancko o nowocześnie.

Producent zapewnia też, że położył duży nacisk na dwie funkcje, mianowicie wysoką jakość dźwięku, a także niskie opóźnienie. Szczególnie to ostatnie w przypadku takich słuchawek daje się we znaki. Sygnał do słuchawek dociera bowiem z pewnym opóźnieniem, co w czasie słuchania muzyki nie jest co prawda zauważalne. Zupełnie inaczej jest już podczas streamingu, czy też grania i ma spory wpływ na komfort korzystania ze sprzętu.

Niestety na tę chwilę nie znamy dokładnych szczegółów specyfikacji nowego produktu. Trudno więc powiedzieć cokolwiek na temat przetworników oraz pasma przenoszenia, a także pojemności baterii i czasie pracy sprzętu. Za kilka dni powinniśmy jednak poznać wszystkie szczegóły, łącznie z oficjalną ceną nowych słuchawek.

Vivo TWS Neo

Źródło

You may also like...