VTech KidiBuzz – smartfon dla dzieci

VTech KidiBuzz to nowy smartfon dla dzieci, stworzony przez producenta gadżetów dla najmłodszych. Sprzęt działa na Androidzie i kosztuje 80 dolarów.

VTech to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji różnego rodzaju elektronicznych gadżetów, przeznaczonych dla najmłodszych. Tym razem firma proponuje sprzęt, który nie wygląda może najlepiej, ale za to jest bardzo tani.

Urządzenie nazywa się KidiBuzz i zostało zaprojektowane w taki sposób, by pasowało do potrzeb młodego użytkownika. Produkt ma więc bardzo proste wzornictwo oraz specjalną obudowę, z bumperami aby łatwiej go było trzymać w dłoniach, które dodatkowo chronią przed upadkami.

Nie jest to jednak typowy smartfon, a więc nie posiada wszystkich funkcji tych urządzeń. Nie można z niego telefonować, a jedynie zapewnia dostęp do internetu za pośrednictwem WiFi. Gadżet wyposażony jest też w swego rodzaju komunikator, lecz producent nie ujawnia żadnych szczegółów na jego temat.

Można się jednak domyślać, że jest to narzędzie podobne w działaniu do aplikacji VTecha, które umożliwią kontakt z rodzicami, przesyłanie zdjęć oraz wiadomości głosowych. Oprócz tego w pamięci telefonu znajduje się 40 różnych aplikacji edukacyjnych, które dostarczają wiedzy o muzyce, nauce, literowaniu i matematyce.

Jeśli chodzi o dane techniczne, to VTech KidiBuzz posiada 5″ ekran dotykowy, 8 GB wbudowanej pamięci rozszerzalnej kartą microSD, gniazdo słuchawkowe oraz aparat obracany o 180 stopni. Urządzenie można kupić na tej stronie.

VTech KidiBuzz

Źródło: Amazon.com

You may also like...