Na trzeci sezon Westworld poczekamy do przyszłego roku

HBO potwierdza, że premiera trzeciego sezonu serialu Westworld odbędzie się dopiero w 2020 roku. Zdjęcia do niego ruszą natomiast już w marcu.

Fani popularnego serialu Westworld, którzy oczekują na jego kontynuację, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Drugi sezon zakończył się bowiem w czerwcu zeszłego roku, pozostawiając widza z mnóstwem pytań. Fani liczą, że odpowiedzi na wiele z nich pojawią się w trzecim sezonie. Jednakże na jego premierę będziemy musieli poczekać dłużej niż sądzimy.

Casey Bloys, szef działu programowego HBO poinformował bowiem, że zdjęcia do trzeciego sezonu serii rozpoczną się oficjalnie w marcu. Nie był jednak w stanie potwierdzić, że jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Rozsądne jest więc założenie, że telewizyjny debiut kolejnego sezonu odbędzie się najwcześniej w 2020 roku. Zdjęcia potrwają bowiem kilka miesięcy, a do tego należy jeszcze doliczyć parę miesięcy na postprodukcję, ewentualne dokrętki scen itp.

Trzeci sezon Westworld będzie niewątpliwie bardzo interesujący, gdyż przeniesie akcję poza park rozrywki. Wielu widzów z pewnością ciekawi w jaki sposób samoświadome hosty poradzą sobie w prawdziwym świecie.

Westworld

Źródło: Thewrap.com

You may also like...