Więcej pamięci i energii w obudowach Morphie do iPhone’ów

Firma Morphie specjalizująca się w produkcji banków energii dla urządzeń przenośnych, wprowadza na rynek kolejne produkty, przeznaczone tym razem dla posiadaczy sprzętu Apple.

Są to specjalne obudowy wyposażone w dodatkowe baterie, które zostały zaprojektowane dla iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus, jak również iPada Mini. Wbudowano w nie zewnętrzne akumulatory, które znacznie przedłużają czas pracy urządzenia. W przypadku iPhone’ów 6 oraz 6 Plus mają pojemność odpowiednio 3300 oraz 2600 mAh, natomiast do iPada Mini oferowana jest bateria 7000 mAh.

To jeszcze nie wszystko, gdyż obudowy Morphie mają dodatkową funkcjonalność i posiadają wbudowaną pamięć użytkową. Wiadomo, że sprzęt Apple nie ma slotów na karty microSD, więc normalnie nie da się powiększyć rozbudowanej pamięci. Tymczasem wspomniane obudowy to właśnie robią i oferują dodatkowe 32, 64 lub 128 GB. Dzięki temu maksymalnie możemy mieć w telefonie nawet 256 GB, a to już przestrzeń, która wystarczy na dużo muzyki, filmów oraz gier mobilnych.

Uprzedzam jednak, że produkty Morphie są dość drogie. Wersje do iPhone’ów kosztują 150 dolarów, natomiast za wariant do iPada Mini należy zapłacić aż 200 dolarów. Nowe produkty trafią do sprzedaży już w maju.

Źródło: Mophie.com

You may also like...