Wielofunkcyjny powerbank Ankera już dostępny w sklepie producenta

Anker wprowadza do sprzedaży nowy, wielofunkcyjny powerbank 3 w 1. Gadżet może równocześnie ładować dwa urządzenia poza domem, ale także służyć jako ładowarka sieciowa.

Zwykle powerbank jest urządzeniem, którego zadaniem jest wyłącznie ładowanie naszych urządzeń z dala od gniazdka. Producenci oferują jednak także modele wielofunkcyjne, które mają znacznie więcej możliwości. Taki też jest najnowszy gadżet firmy Anker, który posiada 3 funkcje w jednym.

Wielofunkcyjny powerbank z kablem Lightning

Anker 3-in-1 Power Bank to sprzęt, który przede wszystkim może współpracować z iPhonem. Producenci wyposażyli go bowiem w zintegrowany przewód ze złączem Lightning, dzięki czemu współpracuje ze starszymi urządzeniami Apple, wyposażonymi jeszcze w ten rodzaj interfejsu. To rozwiązanie ma jednak pewną wadę, ponieważ kabel jest zamocowany na stałe. Wprawdzie producent deklaruje, że wytrzyma około 10 tys. zagięć, jednak prędzej czy później może pęknąć. A brak możliwości jego wymiany, znacznie ogranicza funkcjonalność sprzętu.

Gadżet może też pełnić funkcje ładowarki, udostępniając na wyjściu 30 W mocy, co pozwala w zaledwie 25 minut naładować iPhone’a 15 Pro do 50%. W przypadku Samsunga, uzupełnienie baterii do tego samego poziomu, zajmie 34 minuty. Powerbank ma natomiast moc 22,5 W, a dodatkowo sprzęt może ładować równocześnie dwa urządzenia, korzystając z kabla oraz portu USB-C. Producent nie podaje jednak wówczas, jaka moc dostępna będzie na wyjściu.

Wbudowany akumulator nie jest zbyt duży, gdyż ma pojemność zaledwie 5000 mAh. To powinno wystarczyć do pełnego uzupełnienia baterii iPhone’a 15 Pro oraz w 83% Samsunga Galaxy S23. Sam akumulator ładuje się w niecałe 3 godziny, zaś wbudowany wyświetlacz pozwala sprawdzić poziom energii.

Urządzenie ma wymiary 83 x 50 x 31 mm i waży 200 gramów, a dostępne jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Zamówienia można już składać na stronie producenta, zaś produkt dostępny jest w cenie 39,99 dolarów (ok. 161 zł).

You may also like...