Will.i.am pokazał aparat do iPhona

Znany artysta i były frontman kapeli Black Eyed Peas Will.i.am, zaprezentował w Londynie swe pierwsze, zaprojektowane przez siebie akcesorium do iPhona.

We wtorek pisałem, że Will.i.am wchodzi na rynek smartfonów. Artysta i projektant zajął się wymyślaniem akcesoriów do iPhona, a jednym z jego pierwszych dzieł jest zaprezentowany w Londynie aparat.Zastanawiacie się zapewne po co takowy zaprojektował, skoro iPhone ma już fabrycznie wbudowany aparat. Will.i.am poszedł jednak nieco dalej przekształcił smartfona w niezłej klasy sprzęt.

Foto.sosho, tak bowiem nazywa się nowy gadżet, dostępny jest w trzech wariantach. Pierwszy z nich C.4, to najbardziej podstawowy model, dostępny z trzema soczewkami (standardowa, rybie oko oraz macro). Nieco lepszym modelem jest V.4, z klasycznym wyglądem oraz wysuwaną klawiaturą, która komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth.

Modele C.4 i V.4 kompatybilne są z iPhonem 4 i 4S, natomiast dla posiadaczy iPhona 5 przygotowano model V.5, dostępny w kolorze srebrnym z brązową lub białą skórą, albo w całości obszyty czarną skórą.

Model V.5 posiada 14 Mpix matrycę oraz 5-krotny zoom optyczny, a więc ma możliwości standardowego kompaktu. Jeśli więc lubimy robić zdjęcia smartfonem, a ich jakość nie do końca nas zadowala, to Foto.sosho będzie ciekawą alternatywą.

No może nie do końca, jeśli spojrzymy na cennik modeli. Podstawowy model C.4 kosztuje 199 funtów, czyli około tysiąca złotych. Model V.4 z wysuwaną klawiaturą, to wydatek już 299 funtów, czyli około 1,500 zł. Cena i dostępność modelu V.5 nie są jeszcze znane. Pozostałe dwa trafią do sprzedaży 6 grudnia.

Źródło: Engadget.com

You may also like...