Will.i.am wchodzi na rynek smartfonów

Znany artysta Will.i.am, były członek kapeli Black Eyed Peas, to obecnie człowiek bardzo wielu formatów. Projektuje samochody, nagrywa piosenki, a teraz chce mieć własną linię akcesoriów do smartfonów.

Wokalista znany z wielu hitów muzycznej sceny, zaangażował się w stworzenie nowej linii akcesoriów oraz aplikacji, zgromadzonych pod wspólną nazwą i.am+. Jego pierwszym produktem jest dodatek do iPhona, znacznie zwiększający funkcjonalność wbudowanego aparatu, ze standardowych 8 Mpix na aż 14 Mpix.W rozmowie z The Daily Telegraph, artysta powiedział, że opracował własny sensor, a także lepszą lampę błyskową. Akcesorium nie będzie jednak nakładane na soczewkę smartfona, lecz podłączane poprzez złącze, czyli krótko mówiąc jest dodatkowym aparatem o znacznie większych możliwościach.

Aparat jest pierwszym z nowej serii cyfrowych produktów, które Will.i.am zamierza wprowadzić na rynek i które będzie osobiście wspierał. Cena nie została jeszcze ujawniona, ale w tym tygodniu powinniśmy ją poznać.

Źródło: Telegraph.co.uk

You may also like...