Winora Yucatan X12 Pro nowoczesnym elektrykiem trekkingowym

Marka Winora zaprezentowała najnowszy elektryk trekkingowy Winora Yucatan X12 Pro. Rower posiada 250 W silnik Yamahy i 750 Wh baterię oraz przydatną amortyzację.

Europejski rynek elektrycznych rowerów trekkingowych wzbogacił się o najnowszy model Winora Yucatan X12 Pro, który właśnie trafił do sprzedaży. To uniwersalny jednoślad, który świetnie nadaje się do jazdy po mieście, asfaltowych drogach i ubitych polnych ścieżkach. Może bowiem unieść obciążenie do 150 kg i posiada osprzęt, który zapewnia dynamiczną oraz bezpieczną jazdę.

Rower dysponuje silnikiem Yamaha PW-X o mocy 250 W i momencie obrotowym 85 Nm, który gwarantuje niezłą dynamikę jazdy i umożliwia sprawne pokonywanie wzniesień. Mamy też baterię Yamaha InTube o pojemności 750 Wh. Producent nie podaje jednak zasięgu, więc trudno powiedzieć ile kilometrów da się przejechać na jednym jej ładowaniu.

Rower posiada ponadto hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano M6120, które zapewniają krótką drogę hamowania. Tylna przerzutka Deore XT M8100 Shadow Plus gwarantuje płynną jazdę, zaś o tłumienie nierówności dba amortyzowany widelec RockShox Recon RL.

Do jazdy po zmroku przydaje się przednia lampa Trelock oraz tylne światło Spanninga Aerline 2 Brake, natomiast wyświetlacz Bosch Intuvia dostarcza informacji o parametrach jazdy. Można na nim zobaczyć aktualną prędkość oraz poziom naładowania baterii.

Winora Yucatan X12 Pro dostępny jest na stronie producenta w cenie 4199 euro. Można go dostać w dwóch wersjach ramy o wysokości od 40 do 60 cm.

Oczywiście jeśli potrzebujecie tańszego elektryka, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli na każdą kieszeń. #reklama

Winora Yucatan X12 Pro
Źródło: Winora

Źródło

You may also like...